Twee sporten in één doel? Geen probleem met het antivandalen voetbaldoel met basket. Dit multifunctionele doel is de ideale keuze voor schoolpleinen, openbare velden, speeltuinen en speelplaatsen, waar kinderen zowel kunnen voetballen als basketballen. Het volledig gelaste aluminium ontwerp zorgt voor langdurige stevigheid en is volledig onderhoudsvrij. Het voetbal is 300×200 centimeter.
Kenmerken van het antivandalen voetbaldoel met basket:
- Volledig gelast aluminium: Zeer sterk, robuust en onderhoudsvrij, bestand tegen vandalisme.
- Afmetingen doel: 300x200cm, met een doelkader van 80x80mm en stevige spijlen van Ø40mm voor extra stabiliteit.
- Basketbalbord en ring: Het bord heeft een afmeting van 60x90cm en steekt 60cm voor het doel uit. De ringhoogte is 3,05 meter, ideaal voor het spelen van officieel basketbal.
- Bevestiging: Vijf bevestigingspunten voor een veilige installatie op de vloer, zodat het doel stevig blijft staan, zelfs bij intensief gebruik. Bij de levering worden vier
- Onderhoudsvriendelijke sleuf: De achterzijde van het doel is voorzien van een sleuf voor gemakkelijke toegang tot onderhoud.
- Veilig en normconform: Voldoet aan de laatste NEN-15312 norm, wat garant staat voor veiligheid en duurzaamheid op openbare speel- en sportlocaties.
Het voetbaldoel met basket is perfect voor openbare instellingen die op zoek zijn naar een robuuste en veelzijdige sportoplossing die jarenlang meegaat.